Cheie tach. din otel, ELESA+GANTER - GN 585-8-A
- Producător Elesa+Ganter
- Cod produs:T103652
-
32,06lei
- Fără TVA:26,49lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
cheie tach. din otel, ELESA+GANTER
Caracteristici
| Diametru | 1 mm |
| Dimensiune | 5/16", 8mm |
| Lungime | 10 mm |
| Material acoperire | zinc |
| Tip bit | Crestat |
| Tip cap | Fara cap |
| Tip element de montare | cheie tach. |
| Tip produs | Carabiniera |
| Utilizat pentru | Universal |
