Cheie tach. din Otel rezistent la acizi A4, KRAFTBERG - SZE-D5-A4
- Producător Kraftberg
- Cod produs:T103711
-
8,53lei
- Fără TVA:7,05lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (25 buc.)
cheie tach. din Otel rezistent la acizi A4, KRAFTBERG
Caracteristici
| Diametru | 1 mm |
| Dimensiune | 5mm |
| Lungime | 10 mm |
| Tip bit | Crestat |
| Tip cap | Fara cap |
| Tip element de montare | cheie tach. |
| Tip produs | Carabiniera |
| Utilizat pentru | Universal |
