-
8,69lei
- Fără TVA:7,18lei
-
- 27 sau mai multe 3,71lei
- 62 sau mai multe 3,51lei
- 500 sau mai multe 3,32lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (29 buc.)
carlig de fixare pt. cablu din otel, DROMET
Caracteristici
| Diametru | 1 mm |
| Diametru cablu tracţ. | 12mm |
| Lungime | 10 mm |
| Material acoperire | zinc |
| Norma DIN | 6899B |
| Tip bit | Crestat |
| Tip cap | Fara cap |
| Tip element de montare | cârlig de fixare pt. cablu |
| Tip produs | Carabiniera |
| Utilizat pentru | Universal |
