Carlig de fixare pt. cablu din Otel rezistent la acizi A4, KRAFTBERG - KAUS-6-A4
- Producător Kraftberg
- Cod produs:T103663
-
3,72lei
- Fără TVA:3,08lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (55 buc.)
carlig de fixare pt. cablu din Otel rezistent la acizi A4, KRAFTBERG
Caracteristici
| Diametru | 1 mm |
| Laţime cant | 6mm |
| Lungime | 10 mm |
| Tip bit | Crestat |
| Tip cap | Fara cap |
| Tip element de montare | cârlig de fixare pt. cablu |
| Tip produs | Carabiniera |
| Utilizat pentru | Universal |
