Carcasa policarbonat, 80mmx160mmx85mm, IP65, GAINTA - G265
- Producător Gainta
- Cod produs:T131818
-
83,95lei
- Fără TVA:69,38lei
-
- 2 sau mai multe 58,47lei
- 4 sau mai multe 55,33lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (20 buc.)
Carcasa policarbonat, 80mmx160mmx85mm, IP65, GAINTA - G265
Carcasa policarbonat
Dimensiuni: 80mmx160mmx85mm
Material: policarbonat
Culoare: gri deschis
Clasa etanseitate: IP65
Serie: {{Serie carcasa}}
Continut pachet: garnitura, şuruburi de montare
Producator: GAINTA
Caracteristici
| Conţinut set | garnitură, şuruburi de montare |
| Culoare capac | gri deschis |
| Dimensiune X | 80mm |
| Dimensiune Y | 160mm |
| Dimensiune Z | 85mm |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Tip carcasa | universală |
| Tip produs | Carcasa |
