Carcasa policarbonat, 50mmx52mmx37mm, IP65, BOPLA - 62205000
- Producător Bopla
- Cod produs:T131429
-
61,14lei
- Fără TVA:50,53lei
-
- 2 sau mai multe 57,02lei
- 5 sau mai multe 53,95lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (5 buc.)
Carcasa policarbonat, 50mmx52mmx37mm, IP65, BOPLA - 62205000
Carcasa policarbonat
Dimensiuni: 50mmx52mmx37mm
Material: policarbonat
Culoare: gri
Clasa etanseitate: IP65
Serie: EUROMAS II
Continut pachet: {{Conţinut set}}
Producator: BOPLA
Caracteristici
| Culoare capac | gri |
| Dimensiune X | 50mm |
| Dimensiune Y | 52mm |
| Dimensiune Z | 37mm |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Serie carcasa | EUROMAS II |
| Tip carcasa | universală |
| Tip produs | Carcasa |
