Carcasa policarbonat, 194mmx241mmx127mm, IP66, SCHNEIDER ELECTRIC - NSYTBP241912H
- Producător Schneider Electric
- Cod produs:T134046
-
244,02lei
- Fără TVA:201,67lei
-
- 5 sau mai multe 230,22lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (7 buc.)
Carcasa policarbonat, 194mmx241mmx127mm, IP66, SCHNEIDER ELECTRIC - NSYTBP241912H
Carcasa policarbonat
Dimensiuni: 194mmx241mmx127mm
Material: policarbonat
Culoare: gri
Clasa etanseitate: IP66
Serie: {{Serie carcasa}}
Continut pachet: {{Conţinut set}}
Producator: SCHNEIDER ELECTRIC
Caracteristici
| Culoare capac | gri |
| Dimensiune X | 194mm |
| Dimensiune Y | 241mm |
| Dimensiune Z | 127mm |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Rezistenţa mecanica la impact | IK08 |
| Tip carcasa | universală |
| Tip produs | Carcasa |
