Carcasa policarbonat, 120mmx122mmx75mm, IP66, IP67, FIBOX - PC 121208
- Producător Fibox
- Cod produs:T134308
-
198,20lei
- Fără TVA:163,80lei
-
- 2 sau mai multe 187,59lei
- 24 sau mai multe 187,58lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Carcasa policarbonat, 120mmx122mmx75mm, IP66, IP67, FIBOX - PC 121208
Carcasa policarbonat
Dimensiuni: 120mmx122mmx75mm
Material: policarbonat
Culoare: gri
Clasa etanseitate: IP66, IP67
Serie: EURONORD
Continut pachet: garnitura, şuruburi de montare, şuruburi de prindere a capacului
Producator: FIBOX
Caracteristici
| Conţinut set | garnitură, şuruburi de montare, şuruburi de prindere a capacului |
| Culoare capac | gri |
| Dimensiune X | 120mm |
| Dimensiune Y | 122mm |
| Dimensiune Z | 75mm |
| Material capac | policarbonat (PC) |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Rezistenţa mecanica la impact | IK08 |
| Serie carcasa | EURONORD |
| Tip carcasa | universală |
| Tip produs | Carcasa |
