Carcasa incinta acustica, Toyota, 15l, 15l, BASSER - FBTOYO06
- Producător Basser
- Cod produs:T230670
-
619,23lei
- Fără TVA:511,76lei
-
- 2 sau mai multe 560,03lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Carcasa incinta acustica, Toyota, 15l, 15l, BASSER - FBTOYO06
Compatibil cu: Toyota
Model: Toyota Hilux 2015->
Loc montare: Toyota Hilux behind the seat
Culoare: melanj negru
Dimensiuni difuzor: 250mm
Material: MDF
Capacitate: 15l
Adancime difuzor: 100mm
Caracteristici
| Acoperire carcasa | ţesătură |
| Destinaţie - localizare difuzor | Toyota Hilux behind the seat |
| Destinaţie - marca autovehiculului | Toyota |
| Destinaţie - modele autovehiculului | Toyota Hilux 2015-> |
| Impedanta iesire | 0 Ω |
| Putere | 0.5 W |
| Putere RMS | 0.5 W |
| Raspuns in frecventa | 1.2KHz - 20kHz |
| Sensibilitate | 0 dB |
| Tip | Pasiv |
| Tip accesorii car audio | carcasă difuzor |
| Tip produs | Subwoofer |
