Carcasa incinta acustica, {{Destinaţie - marca autovehiculului}}, {{Capacitate}}, {{Capacitate}}, PER.PIC. - BOX0004-05
- Producător Per.pic.
- Cod produs:T230522
-
71,14lei
- Fără TVA:58,79lei
-
- 2 sau mai multe 52,93lei
- 9 sau mai multe 48,68lei
- 10 sau mai multe 47,42lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (211 buc.)
Carcasa incinta acustica, {{Destinaţie - marca autovehiculului}}, {{Capacitate}}, {{Capacitate}}, PER.PIC. - BOX0004-05
Compatibil cu: {{Destinaţie - marca autovehiculului}}
Model: {{Destinaţie - modele autovehiculului}}
Loc montare: {{Destinaţie - localizare difuzor}}
Culoare: neagra
Dimensiuni difuzor: 100mm
Material: plastic
Capacitate: {{Capacitate}}
Adancime difuzor: {{Adancime difuzor}}
Caracteristici
| Impedanta iesire | 0 Ω |
| Putere | 0.5 W |
| Putere RMS | 0.5 W |
| Raspuns in frecventa | 1.2KHz - 20kHz |
| Sensibilitate | 0 dB |
| Tip | Pasiv |
| Tip accesorii car audio | carcasă difuzor |
| Tip produs | Subwoofer |
