Carcasa aluminiu, 38mmx52mmx27mm, IP54, HAMMOND - 1590H
- Producător Hammond
- Cod produs:T132765
-
60,95lei
- Fără TVA:50,37lei
-
- 3 sau mai multe 47,56lei
- 5 sau mai multe 45,01lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (14 buc.)
Carcasa aluminiu, 38mmx52mmx27mm, IP54, HAMMOND - 1590H
Carcasa aluminiu
Dimensiuni: 38mmx52mmx27mm
Material: aluminiu
Culoare: naturala
Clasa etanseitate: IP54
Serie: 1590
Continut pachet: 4 şuruburi infundate
Producator: HAMMOND
Caracteristici
| Conţinut set | 4 şuruburi înfundate |
| Dimensiune X | 38mm |
| Dimensiune Y | 52mm |
| Dimensiune Z | 27mm |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Serie carcasa | 1590 |
| Tip carcasa | universală |
| Tip produs | Carcasa |
