-
109,92lei
- Fără TVA:90,84lei
-
- 2 sau mai multe 98,23lei
- 3 sau mai multe 92,96lei
- 60 sau mai multe 87,93lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (21 buc.)
Carcasa ABS, 95mmx145mmx35mm, RETEX - P33133002
Carcasa ABS
Dimensiuni: 95mmx145mmx35mm
Material: ABS
Culoare: gri deschis
Clasa etanseitate: {{Clasa etanşeitate}}
Serie: 33
Continut pachet: {{Conţinut set}}
Producator: RETEX
Caracteristici
| Culoare laterala | gri |
| Dimensiune X | 95mm |
| Dimensiune Y | 145mm |
| Dimensiune Z | 35mm |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Serie carcasa | 33 |
| Tip carcasa | universală |
| Tip produs | Carcasa |
