Carcasa ABS, 93mmx138mmx72mm, IP66, SCHNEIDER ELECTRIC - NSYTBS1397T
- Producător Schneider Electric
- Cod produs:T134067
-
96,61lei
- Fără TVA:79,85lei
-
- 2 sau mai multe 75,16lei
- 4 sau mai multe 71,12lei
- 8 sau mai multe 69,78lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1 buc.)
Carcasa ABS, 93mmx138mmx72mm, IP66, SCHNEIDER ELECTRIC - NSYTBS1397T
Carcasa ABS
Dimensiuni: 93mmx138mmx72mm
Material: ABS
Culoare: gri
Clasa etanseitate: IP66
Serie: Thalassa TBS
Continut pachet: {{Conţinut set}}
Producator: SCHNEIDER ELECTRIC
Caracteristici
| Culoare capac | transparent, fumuriu |
| Dimensiune X | 93mm |
| Dimensiune Y | 138mm |
| Dimensiune Z | 72mm |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Rezistenţa mecanica la impact | IK07 |
| Serie carcasa | Thalassa TBS |
| Tip carcasa | universală |
| Tip produs | Carcasa |
