Carcasa ABS, 291mmx341mmx128mm, IP66, SCHNEIDER ELECTRIC - NSYTBS342912
- Producător Schneider Electric
- Cod produs:T134091
-
322,91lei
- Fără TVA:266,86lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (26 buc.)
Carcasa ABS, 291mmx341mmx128mm, IP66, SCHNEIDER ELECTRIC - NSYTBS342912
Carcasa ABS
Dimensiuni: 291mmx341mmx128mm
Material: ABS
Culoare: gri
Clasa etanseitate: IP66
Serie: Thalassa TBS
Continut pachet: {{Conţinut set}}
Producator: SCHNEIDER ELECTRIC
Caracteristici
| Culoare capac | gri |
| Dimensiune X | 291mm |
| Dimensiune Y | 341mm |
| Dimensiune Z | 128mm |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Rezistenţa mecanica la impact | IK07 |
| Serie carcasa | Thalassa TBS |
| Tip carcasa | universală |
| Tip produs | Carcasa |
