Carcasa ABS, 170mmx271mmx60mm, IP66, IP67, BOPLA - 96036325
- Producător Bopla
- Cod produs:T131162
-
279,32lei
- Fără TVA:230,84lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Carcasa ABS, 170mmx271mmx60mm, IP66, IP67, BOPLA - 96036325
Carcasa ABS
Dimensiuni: 170mmx271mmx60mm
Material: ABS
Culoare: gri
Clasa etanseitate: IP66, IP67
Serie: BOCUBE
Continut pachet: {{Conţinut set}}
Producator: BOPLA
Caracteristici
| Culoare capac | gri |
| Dimensiune X | 170mm |
| Dimensiune Y | 271mm |
| Dimensiune Z | 60mm |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Serie carcasa | BOCUBE |
| Tip carcasa | universală |
| Tip produs | Carcasa |
