Carcasa ABS, 164mmx193mmx105mm, IP66, SCHNEIDER ELECTRIC - NSYTBS191610H
- Producător Schneider Electric
- Cod produs:T134074
-
142,82lei
- Fără TVA:118,03lei
-
- 2 sau mai multe 135,19lei
- 5 sau mai multe 135,17lei
- 17 sau mai multe 132,63lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (118 buc.)
Carcasa ABS, 164mmx193mmx105mm, IP66, SCHNEIDER ELECTRIC - NSYTBS191610H
Carcasa ABS
Dimensiuni: 164mmx193mmx105mm
Material: ABS
Culoare: gri
Clasa etanseitate: IP66
Serie: Thalassa TBS
Continut pachet: {{Conţinut set}}
Producator: SCHNEIDER ELECTRIC
Caracteristici
| Culoare capac | gri |
| Dimensiune X | 164mm |
| Dimensiune Y | 193mm |
| Dimensiune Z | 105mm |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Rezistenţa mecanica la impact | IK07 |
| Serie carcasa | Thalassa TBS |
| Tip carcasa | universală |
| Tip produs | Carcasa |
