Carcasa ABS, 164mmx192mmx87mm, IP66, SCHNEIDER ELECTRIC - NSYTBS19168
- Producător Schneider Electric
- Cod produs:T134076
-
115,80lei
- Fără TVA:95,70lei
-
- 2 sau mai multe 109,60lei
- 20 sau mai multe 108,35lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Carcasa ABS, 164mmx192mmx87mm, IP66, SCHNEIDER ELECTRIC - NSYTBS19168
Carcasa ABS
Dimensiuni: 164mmx192mmx87mm
Material: ABS
Culoare: gri
Clasa etanseitate: IP66
Serie: Thalassa TBS
Continut pachet: {{Conţinut set}}
Producator: SCHNEIDER ELECTRIC
Caracteristici
| Culoare capac | gri |
| Dimensiune X | 164mm |
| Dimensiune Y | 192mm |
| Dimensiune Z | 87mm |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Rezistenţa mecanica la impact | IK07 |
| Serie carcasa | Thalassa TBS |
| Tip carcasa | universală |
| Tip produs | Carcasa |
