Carcasa ABS, 135mmx170mmx27mm, HAMMOND - 1599TABMBK
- Producător Hammond
- Cod produs:T133486
-
121,39lei
- Fără TVA:100,32lei
-
- 2 sau mai multe 93,90lei
- 3 sau mai multe 88,88lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Carcasa ABS, 135mmx170mmx27mm, HAMMOND - 1599TABMBK
Carcasa ABS
Dimensiuni: 135mmx170mmx27mm
Material: ABS
Culoare: neagra
Clasa etanseitate: {{Clasa etanşeitate}}
Serie: 1599TAB
Continut pachet: {{Conţinut set}}
Producator: HAMMOND
Caracteristici
| Dimensiune X | 135mm |
| Dimensiune Y | 170mm |
| Dimensiune Z | 27mm |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Serie carcasa | 1599TAB |
| Tip carcasa | universală |
| Tip produs | Carcasa |
| Utilizare carcase | tabletă |
