-
13,99lei
- Fără TVA:11,56lei
-
- 13 sau mai multe 8,00lei
- 29 sau mai multe 7,57lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (42 buc.)
carabina din otel, DROMET
Caracteristici
| Diametru | 1 mm |
| Dimensiune | 10mm |
| Lungime | 10 mm |
| Material acoperire | zinc |
| Tip bit | Crestat |
| Tip cap | Fara cap |
| Tip element de montare | carabină |
| Tip produs | Carabiniera |
| Utilizat pentru | Universal |
