Carabina din Otel rezistent la acizi A4, KRAFTBERG - KAR-6-A4
- Producător Kraftberg
- Cod produs:T103657
-
10,27lei
- Fără TVA:8,49lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (285 buc.)
carabina din Otel rezistent la acizi A4, KRAFTBERG
Caracteristici
| Diametru | 1 mm |
| Dimensiune | 6mm |
| Laţime fanta | 8mm |
| Lungime | 10 mm |
| Tip bit | Crestat |
| Tip cap | Fara cap |
| Tip element de montare | carabină |
| Tip produs | Carabiniera |
| Utilizat pentru | Universal |
