Brida-clema de prindere cablu din Otel rezistent la acizi A4, KRAFTBERG - ZLK-10-A4
- Producător Kraftberg
- Cod produs:T103721
-
19,13lei
- Fără TVA:15,81lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (47 buc.)
brida-clema de prindere cablu din Otel rezistent la acizi A4, KRAFTBERG
Caracteristici
| Diametru | 1 mm |
| Diametru cablu tracţ. | 10mm |
| Lungime | 10 mm |
| Norma DIN | 741 |
| Tip bit | Crestat |
| Tip cap | Fara cap |
| Tip element de montare | bridă-clemă de prindere cablu |
| Tip produs | Carabiniera |
| Utilizat pentru | Universal |
