Banda FFC, 8 pini, lungime 30mm, seria FFC5-TIN, GCT - 05-08-A-0030-A-4-06-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291758
Distribuie
  • 7,39lei
  • Fără TVA:6,11lei
  • 2 sau mai multe 7,12lei
  • 5 sau mai multe 6,70lei
  • 10 sau mai multe 6,38lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Numar pini: 8
Pas pini: 0,5mm
Lungime: 30mm
Curent nominal: 0,5A