Banda FFC, 8 pini, lungime 203mm, seria FFC10-TIN, GCT - 10-08-A-0203-C-4-08-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291806
Distribuie
  • 6,00lei
  • Fără TVA:4,96lei
  • 5 sau mai multe 5,46lei
  • 10 sau mai multe 5,19lei
  • 25 sau mai multe 4,84lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (341 buc.)
Numar pini: 8
Pas pini: 1mm
Lungime: 203mm
Curent nominal: 1A