Banda FFC, 8 pini, lungime 101mm, seria FFC10-TIN, GCT - 10-08-A-0101-C-4-08-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291813
Distribuie
  • 5,48lei
  • Fără TVA:4,53lei
  • 10 sau mai multe 4,74lei
  • 25 sau mai multe 4,40lei
  • 33 sau mai multe 3,31lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (449 buc.)
Numar pini: 8
Pas pini: 1mm
Lungime: 101mm
Curent nominal: 1A