Banda FFC, 6 pini, lungime 76mm, seria FFC10-TIN, GCT - 10-06-A-0076-C-4-08-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291846
Distribuie
  • 5,22lei
  • Fără TVA:4,31lei
  • 2 sau mai multe 5,03lei
  • 5 sau mai multe 4,74lei
  • 10 sau mai multe 4,52lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (257 buc.)
Numar pini: 6
Pas pini: 1mm
Lungime: 76mm
Curent nominal: 1A