Banda FFC, 6 pini, lungime 50mm, seria FFC10-TIN, GCT - 10-06-A-0050-C-4-08-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291845
Distribuie
  • 5,13lei
  • Fără TVA:4,24lei
  • 2 sau mai multe 4,94lei
  • 5 sau mai multe 4,63lei
  • 10 sau mai multe 4,41lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (226 buc.)
Numar pini: 6
Pas pini: 1mm
Lungime: 50mm
Curent nominal: 1A