Banda FFC, 6 pini, lungime 203mm, seria FFC10-TIN, GCT - 10-06-A-0203-C-4-08-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291849
Distribuie
  • 5,89lei
  • Fără TVA:4,87lei
  • 10 sau mai multe 4,98lei
  • 25 sau mai multe 4,72lei
  • 30 sau mai multe 3,67lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (372 buc.)
Numar pini: 6
Pas pini: 1mm
Lungime: 203mm
Curent nominal: 1A