Banda FFC, 6 pini, lungime 101mm, seria FFC10-TIN, GCT - 10-06-D-0101-C-4-08-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291875
Distribuie
  • 5,64lei
  • Fără TVA:4,66lei
  • 10 sau mai multe 4,80lei
  • 25 sau mai multe 4,54lei
  • 31 sau mai multe 3,52lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (332 buc.)
Numar pini: 6
Pas pini: 1mm
Lungime: 101mm
Curent nominal: 1A