Banda FFC, 6 pini, lungime 101mm, seria FFC10-TIN, GCT - 10-06-A-0101-C-4-08-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291847
Distribuie
  • 5,37lei
  • Fără TVA:4,44lei
  • 10 sau mai multe 4,53lei
  • 25 sau mai multe 4,29lei
  • 34 sau mai multe 3,24lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (495 buc.)
Numar pini: 6
Pas pini: 1mm
Lungime: 101mm
Curent nominal: 1A