Banda FFC, 5 pini, lungime 50mm, seria FFC10-TIN, GCT - 10-05-A-0050-C-4-08-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291803
Distribuie
  • 5,03lei
  • Fără TVA:4,15lei
  • 10 sau mai multe 4,26lei
  • 25 sau mai multe 3,99lei
  • 35 sau mai multe 3,09lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (346 buc.)
Numar pini: 5
Pas pini: 1mm
Lungime: 50mm
Curent nominal: 1A