Banda FFC, 5 pini, lungime 30mm, seria FFC10-TIN, GCT - 10-05-A-0030-C-4-08-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291802
Distribuie
  • 4,95lei
  • Fără TVA:4,09lei
  • 5 sau mai multe 4,47lei
  • 10 sau mai multe 4,25lei
  • 25 sau mai multe 3,97lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (59 buc.)
Numar pini: 5
Pas pini: 1mm
Lungime: 30mm
Curent nominal: 1A