Banda FFC, 5 pini, lungime 203mm, seria FFC10-TIN, GCT - 10-05-A-0203-C-4-08-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291844
Distribuie
  • 5,86lei
  • Fără TVA:4,84lei
  • 5 sau mai multe 5,33lei
  • 10 sau mai multe 4,85lei
  • 25 sau mai multe 4,08lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (392 buc.)
Numar pini: 5
Pas pini: 1mm
Lungime: 203mm
Curent nominal: 1A