Banda FFC, 5 pini, lungime 101mm, seria FFC10-TIN, GCT - 10-05-A-0101-C-4-08-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291804
Distribuie
  • 5,29lei
  • Fără TVA:4,37lei
  • 10 sau mai multe 4,39lei
  • 25 sau mai multe 4,14lei
  • 33 sau mai multe 3,27lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (145 buc.)
Numar pini: 5
Pas pini: 1mm
Lungime: 101mm
Curent nominal: 1A