Banda FFC, 50 pini, lungime 152mm, seria FFC5-TIN, GCT - 05-50-A-0152-A-4-06-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291776
Distribuie
  • 11,31lei
  • Fără TVA:9,35lei
  • 2 sau mai multe 10,86lei
  • 5 sau mai multe 10,21lei
  • 10 sau mai multe 9,76lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (619 buc.)
Numar pini: 50
Pas pini: 0,5mm
Lungime: 152mm
Curent nominal: 0,5A