Banda FFC, 50 pini, lungime 101mm, seria FFC5-TIN, GCT - 05-50-A-0101-A-4-06-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291781
Distribuie
  • 11,05lei
  • Fără TVA:9,13lei
  • 2 sau mai multe 10,68lei
  • 5 sau mai multe 10,04lei
  • 10 sau mai multe 9,58lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (643 buc.)
Numar pini: 50
Pas pini: 0,5mm
Lungime: 101mm
Curent nominal: 0,5A