Banda FFC, 4 pini, lungime 76mm, seria FFC10-TIN, GCT - 10-04-A-0076-C-4-08-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291801
Distribuie
  • 5,13lei
  • Fără TVA:4,24lei
  • 2 sau mai multe 4,94lei
  • 5 sau mai multe 4,63lei
  • 10 sau mai multe 4,41lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (472 buc.)
Numar pini: 4
Pas pini: 1mm
Lungime: 76mm
Curent nominal: 1A