Banda FFC, 4 pini, lungime 50mm, seria FFC10-TIN, GCT - 10-04-A-0050-C-4-08-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291800
Distribuie
  • 4,95lei
  • Fără TVA:4,09lei
  • 2 sau mai multe 4,78lei
  • 5 sau mai multe 4,51lei
  • 10 sau mai multe 4,29lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (190 buc.)
Numar pini: 4
Pas pini: 1mm
Lungime: 50mm
Curent nominal: 1A