Banda FFC, 4 pini, lungime 30mm, seria FFC10-TIN, GCT - 10-04-D-0030-C-4-08-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291872
Distribuie
  • 5,12lei
  • Fără TVA:4,23lei
  • 10 sau mai multe 4,35lei
  • 25 sau mai multe 4,12lei
  • 35 sau mai multe 3,16lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (486 buc.)
Numar pini: 4
Pas pini: 1mm
Lungime: 30mm
Curent nominal: 1A