Banda FFC, 4 pini, lungime 101mm, seria FFC10-TIN, GCT - 10-04-D-0101-C-4-08-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291859
Distribuie
  • 5,47lei
  • Fără TVA:4,52lei
  • 5 sau mai multe 5,00lei
  • 10 sau mai multe 4,76lei
  • 25 sau mai multe 4,46lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (489 buc.)
Numar pini: 4
Pas pini: 1mm
Lungime: 101mm
Curent nominal: 1A