Banda FFC, 45 pini, lungime 50mm, seria FFC5-TIN, GCT - 05-45-A-0050-A-4-06-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291766
Distribuie
  • 9,76lei
  • Fără TVA:8,06lei
  • 10 sau mai multe 8,31lei
  • 17 sau mai multe 6,64lei
  • 38 sau mai multe 6,31lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (443 buc.)
Numar pini: 45
Pas pini: 0,5mm
Lungime: 50mm
Curent nominal: 0,5A