Banda FFC, 40 pini, lungime 304mm, seria FFC5-TIN, GCT - 05-40-A-0304-A-4-06-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291745
Distribuie
  • 11,50lei
  • Fără TVA:9,50lei
  • 2 sau mai multe 11,05lei
  • 5 sau mai multe 10,40lei
  • 10 sau mai multe 9,86lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (88 buc.)
Numar pini: 40
Pas pini: 0,5mm
Lungime: 304mm
Curent nominal: 0,5A