Banda FFC, 40 pini, lungime 203mm, seria FFC5-TIN, GCT - 05-40-D-0203-A-4-06-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291777
Distribuie
  • 11,22lei
  • Fără TVA:9,27lei
  • 5 sau mai multe 10,21lei
  • 10 sau mai multe 9,67lei
  • 15 sau mai multe 7,27lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (493 buc.)
Numar pini: 40
Pas pini: 0,5mm
Lungime: 203mm
Curent nominal: 0,5A