Banda FFC, 40 pini, lungime 203mm, seria FFC5-TIN, GCT - 05-40-A-0203-A-4-06-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291786
Distribuie
  • 10,94lei
  • Fără TVA:9,04lei
  • 5 sau mai multe 9,95lei
  • 10 sau mai multe 9,50lei
  • 16 sau mai multe 7,04lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (313 buc.)
Numar pini: 40
Pas pini: 0,5mm
Lungime: 203mm
Curent nominal: 0,5A