Banda FFC, 40 pini, lungime 152mm, seria FFC5-TIN, GCT - 05-40-D-0152-A-4-06-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291767
Distribuie
  • 11,05lei
  • Fără TVA:9,13lei
  • 10 sau mai multe 9,30lei
  • 15 sau mai multe 7,53lei
  • 34 sau mai multe 7,13lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (319 buc.)
Numar pini: 40
Pas pini: 0,5mm
Lungime: 152mm
Curent nominal: 0,5A