Banda FFC, 40 pini, lungime 152mm, seria FFC5-TIN, GCT - 05-40-A-0152-A-4-06-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291769
Distribuie
  • 10,58lei
  • Fără TVA:8,74lei
  • 5 sau mai multe 9,67lei
  • 10 sau mai multe 9,22lei
  • 16 sau mai multe 6,88lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (702 buc.)
Numar pini: 40
Pas pini: 0,5mm
Lungime: 152mm
Curent nominal: 0,5A