Banda FFC, 40 pini, lungime 101mm, seria FFC5-TIN, GCT - 05-40-D-0101-A-4-06-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291780
Distribuie
  • 10,68lei
  • Fără TVA:8,83lei
  • 5 sau mai multe 9,76lei
  • 10 sau mai multe 9,30lei
  • 16 sau mai multe 7,09lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (26 buc.)
Numar pini: 40
Pas pini: 0,5mm
Lungime: 101mm
Curent nominal: 0,5A