Banda FFC, 30 pini, lungime 203mm, seria FFC5-TIN, GCT - 05-30-A-0203-A-4-06-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291748
Distribuie
  • 10,21lei
  • Fără TVA:8,44lei
  • 10 sau mai multe 8,68lei
  • 15 sau mai multe 7,25lei
  • 35 sau mai multe 6,87lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (231 buc.)
Numar pini: 30
Pas pini: 0,5mm
Lungime: 203mm
Curent nominal: 0,5A