Banda FFC, 30 pini, lungime 152mm, seria FFC5-TIN, GCT - 05-30-A-0152-A-4-06-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291788
Distribuie
  • 10,12lei
  • Fără TVA:8,37lei
  • 2 sau mai multe 9,67lei
  • 5 sau mai multe 9,13lei
  • 10 sau mai multe 8,68lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (155 buc.)
Numar pini: 30
Pas pini: 0,5mm
Lungime: 152mm
Curent nominal: 0,5A