Banda FFC, 30 pini, lungime 101mm, seria FFC5-TIN, GCT - 05-30-A-0101-A-4-06-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291760
Distribuie
  • 9,76lei
  • Fără TVA:8,06lei
  • 5 sau mai multe 8,85lei
  • 10 sau mai multe 8,40lei
  • 16 sau mai multe 6,81lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (142 buc.)
Numar pini: 30
Pas pini: 0,5mm
Lungime: 101mm
Curent nominal: 0,5A