Banda FFC, 20 pini, lungime 304mm, seria FFC5-TIN, GCT - 05-20-D-0304-A-4-06-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291784
Distribuie
  • 10,49lei
  • Fără TVA:8,67lei
  • 10 sau mai multe 8,85lei
  • 15 sau mai multe 7,41lei
  • 34 sau mai multe 7,00lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (386 buc.)
Numar pini: 20
Pas pini: 0,5mm
Lungime: 304mm
Curent nominal: 0,5A